Lékárna SANO Vratimov  Vratimov
596 732 105

Etrixenal 250 mg 10 tablet

Etrixenal 250 mg 10 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0204357
PDK: 3115400
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
72
Cena obvyklá:79
Ušetříte:8.9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Etrixenal obsahuje léčivou látku nazývanou naproxen. Patří do skupiny léčiv označovaných jako ?nesteroidní protizánětlivé léky? nebo NSAID.

Etrixenal zmírňuje bolest, otok, zarudnutí a horkost (zánět). Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach, způsobené například úrazem. 

Při užití se mohou objevit nežádoucí účinky, čtěte proto pozorně příbalovou informaci. 

Balení obsahuje 10 tablet. 

Dávkování a způsob užití: Obvyklá počáteční dávka je 2 tablety, poté podle potřeby 1 tableta každých 6-8 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte více než 3 tablety denně. Užívejte nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k úlevě od příznaků onemocnění. Tablety spolkněte celé a zapijte trochou vody, užívejte s jídlem nebo po jídle. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je naproxen. Jedna tableta obsahuje naproxenum 250 mg. Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, žlutý oxid železitý (E172), povidon (K29-32), sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) a magnesium-stearát. 

Kontraindikace: Přípravek neužívejte jste alergický(á) na naproxen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Nepřekračujte doporučenou dávku (neužívejte vyšší dávky) a délku léčby. Přípravek není vhodný pro děti a pro těhotné v posledních 3 měsících těhotenství. Pro užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje naproxen. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Walmark
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
79 s dph
Vaše cena:
72 s dph
SUKL: 0204357
PDK: 3115400
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: