Lékárna SANO Vratimov  Vratimov
596 732 105

Novinky

15.02.2019

IVO TOMAN: Lidi nejvíce motivuje nespokojenost

Je úspěšným podnikatelem, lektorem, autorem revolučních vzdělávacích programů a také mnoha skvělých knih. I navzdory tomu, že se narodil s Tourettovým syndromem, ukazuje ostatním, jak si nekompromisně jít za svým úspěchem. Ivo Toman nám v rozhovoru pro Mojí lékárnu prozradil, jakou chybu dělají neúspěšní lidé i to, jak funguje sebemanipulace.

celý článek
14.02.2019

Měření stáří cév

Svůj kalendářní věk znáte.... Znáte i věk svých cév? Prevence jako nejlepší léčba aneb Co můžeš udělat pro své zdraví dnes, neodkládej na zítřek! Přijďte si změřit stáří svých cév do vybraných lékáren sdružení Moje lékárna.

 

celý článek
12.02.2019

Lékárny nejsou jen pro nemocné

Lékárny v posledních letech výrazně mění svou tradiční povahu. Jsou sice stále jediným místem, kde získáte léky předepsané lékaři, to však není ani zdaleka služba jediná. Široký sortiment je první změnou proti někdejší podobě a zaměření lékáren. Už dávno neslouží jen k zabezpečení léčiv. Stávají se také místem, kde je kromě vhodných produktů k dispozici také odborné poradenství na míru – služba, kterou na internetu, v drogerii nebo v obchodě se zdravou výživou v takové kvalitě nenajdete.

celý článek
11.02.2019

Chcete otěhotnět? Připravte se na to kvalitní očistou těla

Když chce zahradník vypěstovat zdravou květinu, postará se nejdříve o to, aby byla zemina pro semínka co nejzdravější a také dostatečně vyživená. To samé platí i pro ženské tělo, které se chystá na svůj nejdůležitější úkol – nosit v sobě nový život. Pokud jste na tuto cestu připraveni anebo se o to pokoušíte již nějakou dobu, vezměte si k srdci naše tipy a připravte své tělo na těhotenství přírodní očistou.

celý článek
07.02.2019

Tipy, jak přestat kouřit jednou provždy

Kouření je pro náš organismus škodlivé. Víme to všichni. Ubližuje téměř každému orgánu našeho těla a způsobuje až 87 % úmrtí zapříčiněných rakovinou plic. Jeden ze dvou kuřáků navíc zemře kvůli nemoci spojené s kouřením. S touto závislostí se nebojuje lehce, avšak není to ani nemožné.

celý článek
30.01.2019

Rozhýbejte se po svátcích s pilatesem! Je to zábava, ale také dřina

Posiluje tělo i mysl, zrelaxuje organismus, ale hodně se u něj také zapotíte. Pilates už dávno není novinkou, spíše se stal odzkoušeným prostředkem na to, jak nabít ztracenou energii a udržet se fit v každém věku či fyzické kondici.

celý článek
29.01.2019

Moje lékárna pomáhá i v roce 2019!

Sdružení lékáren Moje lékárna přispělo slečně Markétě z Ostravy 10 000 Kč na vysněný elektrický vozíček. Ten nejenom usnadní život jí i její mamince při běžných činnostech, ale také pomůže splnit Markétin velký sen – vyjet na vozíčku na Lysou horu!

celý článek
24.01.2019

TV reklama

V období od 1. 2. - 28. 2. 2019 můžete zhlédnout v rámci ÚNOROVÉ televizní kampaně nový 30s reklamní spot. Tento spot je možné vidět na kanálech TV Nova, TV Prima group a TV Barrandov Group.

 

 

celý článek
22.01.2019

Projekt Moje stáří

Pomocí projektu Moje stáří vás informujeme o nebezpečí kardiovaskulárního rizika a rizika demence, ale také o možnostech prevence a léčby. V rámci zlepšení péče o vás, naše zákazníky, jsme rozšířili poradenství ve vybraných lékárnách Moje lékárna také o posouzení stáří cév a míry kardiovaskulárního rizika.

celý článek
10.01.2019

Královna hub pečuje o vaše zdraví

Božská houba nesmrtelnosti. To je doslovný překlad čínského názvu houby Reishi. Pomáhá při cukrovce, revmatismu i při srdečních chorobách. Slouží jako regulátor krevního tlaku, dokáže pomoci vyrovnat se se stresem a zvyšuje schopnost soustředění. Je toho však mnohem víc!

celý článek
03.01.2019

Myslete srdcem

Hledáte-li odpověď na otázku, jak lze myslet srdcem, a odpověděli jste si Omega 3 mastné kyseliny, pak jste mysleli správně. Omega 3 mastné kyseliny, jmenovitě kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA), na něž je bohaté zejména rybí maso, resp. rybí tuk, jsou známy pro své kladné účinky na lidský organismus.

celý článek
27.12.2018

Syncare specialista na dermokosmetiku

SynCare je česká značka dermo a bio kosmetiky orientovaná na správné ošetření pokožky obličeje i těla. Název vznikl spojením řecké předpony Syn, což znamená k nebo pro, a Care, tedy péče. Pro péči vyjadřuje poselství SynCare celoživotní péči o pokožku. SynCare – specialista na dermokosmetiku. Za dermokosmetické pokládáme takové kosmetické přípravky, jejichž účel použití je v souladu s dermatologickými a farmaceutickými aspekty kosmetického přípravku.

celý článek
18.12.2018

Inverview s Vlastinou Svátkovou

Vybudovala si skvělou kariéru, založila šťastnou rodinu. Svými projekty denně pomáhá mladým ženám a navzdory všem překážkám si jde za svým. Herečka, spisovatelka a bloggerka Vlastina Svátková nám řekla o své třetí knize s názvem Prostor v duši, o neexistující dokonalosti a o tom, že se jí splnil sen, o kterém snila už 25 let.

celý článek
09.12.2018

Nezapomeňte o vánocích na své zvířecí miláčky!

Stejně jako lidé, i zvířata trpí celou řadou neduhů, kterým se dá často velmi snadno předejít správnou výživou a pravidelným doplňováním vitaminů a nutričních preparátů. Nejčastějším problémem u psů jsou klouby. Zvířata namáhají klouby úplně stejně jako lidé, a proto zvláště ve vyšším věku může dojít k jejich opotřebení a s tím souvisejícím problémům. Týká se to především středních a velkých plemen psů. Postiženy jsou zejména kyčelní klouby následované kolenními, loketními a ramenními.

celý článek
04.12.2018

Neplaťte NAVÍC ANI KORUNU

V lékárnách Moje lékárna jsou nulové doplatky na léky bez rozdílů.

Sleva platí při výdeji léčivého přípravku vázaného na lékařský předpis, hrazeného z veřejného zdravotního pojištění, a poskytuje se ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky při výdeji léčivého přípravku.

celý článek